• Home
  • Programma
  • Uitslagen
  • Standen
    • Stand 1e-Klasse
    • Stand 2e-Klasse
    • Stand 3e-Klasse
  • Tafeldienst
  • Bekertoernooi
  • Login
  • Overig
    • Contact
    • Kaarten
    • Schorsingen
    • Reglementen
    • Team aanmelden
    • Scheidsrechters gezocht
    • Sponsoring
  • Historie
    • Standen 2025-2026
    • Standen 2024-2025
    • Standen 2023-2024
    • Standen 2022-2023
    • Standen 2021-2022
  • Home
  • Programma
  • Uitslagen
  • Standen
    • Stand 1e-Klasse
    • Stand 2e-Klasse
    • Stand 3e-Klasse
  • Tafeldienst
  • Bekertoernooi
  • Login
  • Overig
    • Contact
    • Kaarten
    • Schorsingen
    • Reglementen
    • Team aanmelden
    • Scheidsrechters gezocht
    • Sponsoring
  • Historie
    • Standen 2025-2026
    • Standen 2024-2025
    • Standen 2023-2024
    • Standen 2022-2023
    • Standen 2021-2022

Stand 2e-klasse

PosClubPtsGWDLFAGD
1Vantage / Personal Selection12440020614
2ETS Makelaar9430122814
3Club at359530224195
4AH Hoveniers933001293
5Meestersgilde6420222157
6FC Grovisto6520321192
7KooyGrow642021314-1
8duPrie/Straaten Notarissen04004617-11
9DKO Groep05005538-33
RangSpelerClubGespeeld
1Simon VermeulenClub at35513
2Christian de GoffeauFC Grovisto49
3Roan MeerkerkETS Makelaar48
4Gerson MolenaarFC Grovisto27
5Luuk RijsdijkMeestersgilde46
6Jeroen OosseKooyGrow46
7Furkan UlutasVantage / Personal Selection45
8David den OudenETS Makelaar45
9Daan v.d. BergClub at3554
10Patrick Woerst (C)Vantage / Personal Selection44
11Daan OosseKooyGrow34
12Sem LeeuwestijnMeestersgilde34
13Laurens van den BergClub at3554
14Terence ArnaudVantage / Personal Selection23
15Aart den OudenAH Hoveniers33
DatumHomeTijdUitCompetitieTafeldienst
2026-10-16 18:45:0016/10/2026DKO Groep 0 - 11 FC GrovistoKlasse (2)
N/B
2026-09-29 20:50:0029/09/2026Club at35 5 - 7 MeestersgildeKlasse (2)
N/B
2026-09-29 19:25:0029/09/2026KooyGrow 2 - 1 DKO GroepKlasse (2)
N/B
2026-09-25 22:20:0025/09/2026Vantage / Personal Selection 3 - 0 Club at35Klasse (2)
N/B
2026-09-25 19:25:0025/09/2026ETS Makelaar 3 - 0 duPrie/Straaten NotarissenKlasse (2)
N/B
2026-09-22 20:10:0022/09/2026FC Grovisto 2 - 4 KooyGrowKlasse (2)
N/B
Bekijk alle wedstrijden

Navigatie

  • Stand 1e-Klasse
  • Stand 2e-Klasse
  • Stand 3e-Klasse
  • Tafeldienst
  • Privacy Policy

AZV’72 ZAALVOETBAL

AZV’72 is sinds 1972 de zaalvoetbalvereniging in Hendrik-ido-Ambacht. Alle wedstrijden worden gespeeld in de Ridderhal.

Adres: Hoge Kade 60, Hendrik-ido-Ambacht